Jdi na obsah Jdi na menu
 


Místo pro Vaše příspěvky

7. 3. 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

HODNOCENÍ ANONYMNÍCH DOTZNÍKŮ

(ředitelka školy, 1. 7. 2016 12:40)

Milí rodiče,
nedávno jste měli možnost anonymně vyjádřit Váš názor k chodu naší mateřské školy.
Vaše ohlasy byly v celku pozitivní a nás velice těší, že jste s MŠ spokojeni. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.
Ráda bych ale reagovala na některé vaše odpovědi.
Objevil se zde dotaz či názor - zřídit třídu pro nemocné děti. Po pravdě si myslím, že nemocné, nebo nachlazené dítě potřebuje nejvíce klid domova, náruč a laskavé pohlazení své maminky.
Další má reakce bude na odpověď - školka nabízí málo kulturních a společenských akcí. Konkrétní návrhy od anonymního rodiče jsou např.: hudební kroužek, sportovní,...
Tzv. kroužky se nerovnají kulturním nebo společenským akcím. Zde nám šlo spíše o společné setkávání s rodiči, pořádání zábavných akcí, besídek, akademií, divadelních představení, poznávacích a naučných programů,...
Provozování kroužků v rámci předškolního vzdělávání je mimo jiné z organizačních důvodů nereálné. Kroužek, který vede externí pracovník, který je určen pouze pro vybrané děti a který je zpoplatněn, nám Česká školní inspekce přímo zakazuje. Výjimkou je pak plavecký bazén, který je ve škole provozován v rámci nadstandartní výchovy pro děti v posledním roce předškolního vzdělávání, jako doplnění Tv. V řešení je pak i tzv. Sportovní školička.? Dle mého názoru se dětem dostává v průběhu každodenního vzdělávání dostatek všeobecného základu ze všech odvětví (Hv, Tv, Vv,...)
děkuji všem, kteří se anonymně vyjádřili.
Přeji krásné léto 2016 a těším se na shledání v září

Poděkování

(Švambera, 12. 9. 2015 12:54)

Chtěl bych na úvod školního roku 2015/2016 poděkovat učitelkám MŠ Podhájí za příkladný přístup zj. k úplně malým dětem. Svěřeným dětem se pilně věnují a pěstují v dětech velmi dobře návyky. Děkuji.

Poděkování

(Švambera, 12. 9. 2015 12:53)

Chtěl bych na úvod školního roku 2014/2015 poděkovat učitelkám MŠ Podhájí za příkladný přístup zj. k úplně malým dětem. Svěřeným dětem se pilně věnují a pěstují v dětech velmi dobře návyky. Děkuji.

vystoupení dětí na rozsvícení stromečku

(Šabová , 14. 12. 2014 17:14)

Chtěla bych tímto příspěvkem poděkovat paním učitelkám za velmi hezký den,který společně s dětmi připravili pro nás všechny vystoupení zborečku na akci bylo moc hezké.

nové stránky

(Lenka, 7. 3. 2012 14:26)

Zkouška